Luke Charnley
Model ID: 993929
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 9 1/2 / 42/43 |
| Chest | 42 / 107cm |
| Suit Size | 44L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Luke Charnley
Skills
- Football
- Qualified Personal Trainer
Credits
- Drama of the Week
- Hollyoaks
- Nike TVC
