Emma Baldock
Model ID: 992784
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Short |
| Height | 5.6" / 168cm |
| Hip | 40" / 102cm |
| Waist | 33" / 84cm |
| Inner Leg | 26" / 66cm |
| Shoe Size | 4 / 37 |
| Bust | 36DD |
| Dress Size | 14 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Emma Baldock
Skills
- Cycling
- Disco Dance
- Horse Riding
- Silver Service
- Swimming
- Waiter
Credits
- Hollyoaks
