Chanel Clough
Model ID: 992740
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Light Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5.6" / 168cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 34C |
| Dress Size | 10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Chanel Clough
Skills
- Hairdressing
- Ice Skating
Credits
- Film Starts dont die in Liverpool
- Hollyoaks
- Nationwide - commercial
