Hannah May Whelan
Model ID: 992646
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'3.5" / 161cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 25" / 64cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 34B |
| Dress Size | 8/10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Hannah May Whelan
View CV
Skills
- Ballroom Dancing
- Cycling
- Disco Dance
- Professional dancer
- Swimming
Credits
- Betfred Commercial
- Betfred Commercial-Dancer
- Hollyoaks
- Sky Sports commercial
