Jennifer McSween
Model ID: 992645
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'4.5" / 164cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 25" / 64cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 32A |
| Dress Size | 6/8 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Jennifer McSween
Credits
- Coronation Street
- Fantastic Beasts - Film
- Hollyoaks
