Erica Bixby
Model ID: 992631
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 5 1/2 / 38/39 |
| Bust | 32A |
| Dress Size | 6 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Erica Bixby
Skills
- Acrobatics
- Cycling
- Decorating
- Ice Skating
- Swimming
Credits
- Emmerdale
- Hollyoaks
- Strongbow commercial
