Linda Warburton
Model ID: 992471
| Gender | Female |
| Age | Seventies |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'2.5" / 159cm |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 36DD |
| Dress Size | 12/14 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Linda Warburton
Skills
- Ballroom Dancing
- Cycling
- Horse Riding
- Swimming
Credits
- Arden University TV Commercial
- Betfred Commercial
- Coronation Street
- Hollyoaks
- Morrison's commercial
- Sexy Beast
- Talk Talk - Commercial
- Virgin Trains commercial
