Dan Jones
Model ID: 991439
| Gender | Male |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Bald |
| Height | 5'10" / 178cm |
| Hip | 40" / 102cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 42R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Dan Jones
View CV
Skills
- Acrobatics
- Boxing
- Cycling
- Doorman
- Motor Cycling
- Swimming
