Eden Beluka
Model ID: 991435
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'8" / 173cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 8 1/2 / 41/42 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 36R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Eden Beluka
Credits
- Ady Saj - Music Video
- As For Me
- Barratts Sweets commercial
- Cifas Fraud - Corporate
- Crown Court
- EA Sports
- Harte Hanks Corporate Video
- Hollyoaks
- IP Man- Film
- LFC commercial
- Liverpool One commercial
- Merseyrail -Corporate
- Nivea commercial
- Pepsi Commercial
- Premier League TV Ident
- Unite Students - Advert
- Visa Commercial
