Jonathan Green
Model ID: 991417
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'0.5" / 184cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 39 / 99cm |
| Suit Size | 36R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Jonathan Green
Credits
- Hollyoaks
- Pepsi Commercial
- Real Housewives of Cheshire
- Visa Commercial
