David Hadfield
Model ID: 991397
| Gender | Male |
| Age | Seventies |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Not Specified |
| Height | 5'10.5" / 179cm |
| Hip | 39" / 99cm |
| Waist | 38" / 96cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 42 / 107cm |
| Suit Size | 38L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About David Hadfield
Skills
- Chauffeur
- Cycling
- Decorating
- Football
- Swimming
- Taxi Driver
- Tennis
Training
Royal Marine for 12 years. Weapons training and al things military.
Credits
- Coronation Street
- Four Lives - BBC
- Morrison's commercial
- Strongbow commercial
