Paul Flannery
Model ID: 991379
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | Irish |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 6'3" / 191cm |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 10 1/2 / 43/44 |
| Chest | 39 / 99cm |
| Suit Size | 36L |
