Jonathon Redmond
Model ID: 991366
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 41" / 104cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 42 / 107cm |
| Suit Size | 40R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Jonathon Redmond
Skills
- Bar Staff
- Cycling
- Football
- Qualified Personal Trainer
- Swimming
- Tennis
