Conor McCorkindale
Model ID: 991313
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'8" / 173cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 10 1/2 / 43/44 |
| Chest | 39 / 99cm |
| Suit Size | 36R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Conor McCorkindale
Skills
- Bar Staff
- Swimming
- Waiter
Credits
- Hollyoaks
