Sean Sutton
Model ID: 991131
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5.6" / 168cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 36L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Sean Sutton
Skills
- Boxing
- Football
- Ice Skating
- Swimming
- Tennis
- Waiter
Credits
- Betfred Commercial
- Coronation Street
- Hollyoaks
