Ben Ibson
Model ID: 1025122
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue/Green |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'2" / 188cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 42 / 107cm |
| Suit Size | 36R |
