Sally McGrail
Model ID: 1024798
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Brown with Highlights |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'7.5" / 171cm |
| Hip | 40" / 102cm |
| Waist | 33" / 84cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 6 1/2 / 39/40 |
| Bust | 36C |
| Dress Size | 12 |
