Caoimhe Milligan
Model ID: 1024724
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5.6" / 168cm |
| Hip | 39" / 99cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 30H |
| Dress Size | 10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Caoimhe Milligan
View CV
Training
14 years under Lee Boardman at ActorTribe acting classes
