Kayden Richardson
Model ID: 1023869
| Gender | Male |
| Age | Teens |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'4" / 193cm |
| Hip | 46" / 117cm |
| Waist | 48" / 122cm |
| Inner Leg | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 9 1/2 / 42/43 |
| Chest | 46 / 117cm |
| Suit Size | Unknown |
