Anton Yasko
Model ID: 1023400
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | Ukrainian |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6'2" / 188cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 39 / 99cm |
| Suit Size | 40R |
