Brooke Tasker
Model ID: 1023201
| Gender | Female |
| Age | Teens |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown/Green |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | 33" / 84cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | Unknown |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 28AA |
| Dress Size | 10 |
