John Nichols
Model ID: 1022871
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'3" / 191cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 44L |
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'3" / 191cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 44L |