John Simpson
Model ID: 1022866
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 50" / 127cm |
| Waist | 47" / 119cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 50 / 127cm |
| Suit Size | Unknown |
