Su Hathaway
Model ID: 1022663
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'1" / 155cm |
| Hip | 40" / 102cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | Unknown |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 34C |
| Dress Size | 12 |
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'1" / 155cm |
| Hip | 40" / 102cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | Unknown |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 34C |
| Dress Size | 12 |