Thomas Williams
Model ID: 1022205
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11.5" / 182cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 35" / 89cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 40L |
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11.5" / 182cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 35" / 89cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 40L |