Lewy Downey
Model ID: 1020718
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Auburn |
| Hair Length | Cropped |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 42 / 107cm |
| Suit Size | 42R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Lewy Downey
Credits
- President Lion Forever
- Trimble TVC
