Daniel Torpey
Model ID: 1018534
| Gender | Male |
| Age | Early Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 39" / 99cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 39 / 99cm |
| Suit Size | 38R |
