Chris Rose
Model ID: 1018440
| Gender | Male |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 34L |
| Gender | Male |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 34L |