George Seaton
Model ID: 1017842
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Light Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 43" / 109cm |
| Waist | 36" / 91cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 44L |
