Mark Edwards
Model ID: 1017737
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6'3" / 191cm |
| Hip | 39" / 99cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 13 / 46 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 40L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Mark Edwards
Training
HND Digital Media - Cheshire College South and West (Chester Campus)
Wrote, Directed and Stared in own production: "Trooper Stranded: A Star Wars Story"
