Katie East
Model ID: 1017499
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Unknown |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'5.5" / 166cm |
| Hip | 48" / 122cm |
| Waist | 37" / 94cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 7 1/2 / 40/41 |
| Bust | 38DD |
| Dress Size | 16/18 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Katie East
Skills
- Event Medic Frec 3 Qualification
Credits
- BUPA TV Commercial
- Hollyoaks
