Craig Dudley-Evans
Model ID: 1017463
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | Unknown |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 38R |
