Kay Chan
Model ID: 1017380
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'2" / 157cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 26" / 66cm |
| Inner Leg | 27" / 69cm |
| Shoe Size | 3 1/2 / 36/37 |
| Bust | 32D |
| Dress Size | 6 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Kay Chan
Training
Piano
Credits
- Asahi TV Commercial
- Barclays TV commercial
- Hollyoaks
