David Martin
Model ID: 1016575
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Auburn |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'7.5" / 171cm |
| Hip | 869 |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 36 / 91cm |
| Suit Size | 34R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About David Martin
Credits
- Betfred Commercial
- House Of Guinness
