Christopher McCreery
Model ID: 1016473
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'9.5" / 177cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 9 1/2 / 42/43 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 38R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Christopher McCreery
View CV
Training
Guildford School of Acting - BA Hons Musical Theatre
Credits
- Betfred Commercial
- Hollyoaks
- President Lion Forever
- Wonderwall - short film
