Isabella Clarke
Model ID: 1016259
| Gender | Female |
| Age | Teens |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'5.5" / 166cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 30D |
| Dress Size | 4 |
