David Wilkes
Model ID: 1016113
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Light Blonde |
| Hair Length | Cropped |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | Unknown |
| Shoe Size | 8 1/2 / 41/42 |
| Chest | 43 / 109cm |
| Suit Size | 42L |
