Terri-Ann Smith
Model ID: 1015947
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 34E |
| Dress Size | 10/12 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Terri-Ann Smith
View CV
Skills
- nurse
Credits
- Hollyoaks
