Daniel Horn
Model ID: 1015941
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 869 |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 42 / 107cm |
| Suit Size | 42R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Daniel Horn
Skills
- Cycling
- Running
Credits
- Hollyoaks
- House Of Guinness
- Merseyrail -Corporate
- Nike TVC
