Man Hong Tai
Model ID: 1015607
| Gender | Male |
| Age | Early Twenties |
| Nationality | Chinese/Hong Kong |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 12 1/2 / 45/46 |
| Chest | 39 / 99cm |
| Suit Size | 38R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Man Hong Tai
Skills
- Euphonium
Credits
- Dickov's Dream
- Hollyoaks
- Straight On ‘Til Morning
- Traces
- Verticle
