Shriya Pindoria
Model ID: 1015376
| Gender | Female |
| Age | Early Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown with Highlights |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5' / 152cm |
| Hip | 869 |
| Waist | 25" / 64cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 5 1/2 / 38/39 |
| Bust | 32B |
| Dress Size | 6 |
