Antoinette Sargent
Model ID: 1015184
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Nationality | Irish |
| Eye Colour | Brown/Green |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'5.5" / 166cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 34D |
| Dress Size | 10/12 |
