Ewan Thompson-Guest
Model ID: 1015057
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue/Green |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'8" / 173cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 42R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Ewan Thompson-Guest
View CV
Skills
- Combat trained Spact
- Football Coach
Training
Football coaching Fa1 and Fa youth level 1
British action association warrior phase 1
