Joel McGrath
Model ID: 1015042
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | Australian |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'2.5" / 189cm |
| Hip | 31" / 79cm |
| Waist | 33" / 84cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | Unknown |
