Cynthia Obinwogo
Model ID: 1014686
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | Nigerian |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'7.5" / 171cm |
| Hip | 41" / 104cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Bust | 28D |
| Dress Size | 10 |
