Valentin Resiga
Model ID: 1011510
| Gender | Male |
| Age | Fifties |
| Nationality | Romanian |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Cropped |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 42" / 107cm |
| Waist | 43" / 109cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 46 / 117cm |
| Suit Size | Unknown |
