Kesh Patel
Model ID: 1010700
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 6' / 183cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 38L |
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 6' / 183cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 38L |