Mark Phillips
Model ID: 1009724
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Light Brown |
| Hair Length | Cropped |
| Height | 5'10" / 178cm |
| Hip | 42" / 107cm |
| Waist | 42" / 107cm |
| Inner Leg | 27" / 69cm |
| Shoe Size | 10 1/2 / 43/44 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 42L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Mark Phillips
Training
Work shop
Credits
- As For Me
- Sexy Beast
