Princess Obioma
Model ID: 1009582
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | Nigerian |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'3.5" / 161cm |
| Hip | 39" / 99cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | Unknown |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 28B |
| Dress Size | 8 |
