Daniel Cockx
Model ID: 1009047
| Gender | Male |
| Age | Early Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue/Green |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'3" / 160cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Chest | 34 / 86cm |
| Suit Size | 34R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Daniel Cockx
Credits
- Hollyoaks
- Sexy Beast
- Unite Students - Advert
